Polska
morze
Oprawcowane przez: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ten, kto wybiera się na wczasy, powinien wyszukać na miejscu odpowiednie noclegi

Ciężko wyobrazić sobie, by jechać na urlop i nie mieć planów na to, gdzie będziemy mieszkać. Zwłaszcza jeśli wybieramy się z szkrabami.


Ten, kto wybiera się na wczasy, powinien wyszukać na miejscu odpowiednie noclegi

Jeżeli jesteśmy studentem i kochamy się włóczyć po wybranym kraju, to może wolimy taki styl podróżowania, w którym nic nie jest pewne.
rowerem wśród kwiatów
Oprawcowane przez: Thomas Rousing
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Polska to naturalnie nie jakieś Chiny bądź choćby Holandia - zatem w zasadzie rowery wśród Polaków na nieszczęście nie odgrywają aż tak znaczącej roli. Jednak pod względem jazdy na rowerze, błyskawicznie doganiamy nieco bardziej rowerowe narody.
Karpacz, kościółek drewniany
Oprawcowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypoczynek w polskich miastach

W Polsce istnieje wiele miejscowości, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z rozmaitych czynników. Są to przykładowo różnorodne zabytki historyczne, których uroki przyciągają turystów. Bywają to także walory uzdrowiskowe, takie jak na przykład występowanie wód termalnych czy mineralnych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający daną miejscowość wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.
podlaskie
Oprawcowane przez: sszdl
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakim miejscu znaleźć ciszę i piękne widoki? Dobrą propozycją jest region Podlasia

Podlasie to stara z punktu historycznego kraina Polski, która znajduje się na Nizinie Podlaskiej. Historycznie region ten zajmuje centralną i południową część województwa podlaskiego, lecz także rozlewa się na północny wschód i północ województwa lubelskiego. Zahacza także o wschodni skrawek województwa mazowieckiego. Podlasie to niesamowity region, tym bardziej, że można w tym miejscu znaleźć mieszankę tradycji i religii, przykładowo pozostałości bardzo interesującej kulturowo społeczności polskich Tatarów.
hotel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wycieczka do Poznania czyli co interesującego będzie czekało turystów w tym uroczym mieście.

Poznań to nieformalna stolica Wielkopolski, jest najbardziej znanym miastem tego rejonu i jednym z największych w Polsce. Rozciąga się malowniczo nad rzeką Wartą, na której położono wiele mostów łączących oba brzegi. Poznań to miasto o bardzo długiej historii, w praktyce jest jednym z pierwszych miast w naszym kraju. Przeszłość jego naprawdę była barwna, ale równocześnie udana, bo obecnie stał się jednym z paru miejsc łączących bardzo bogatą przeszłość z nowoczesnym współczesnym światem.
Kraków nocą
Oprawcowane przez: John Kraus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli w pobliskim czasie planujesz zwiedzić Kraków – warto prócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kulturalnymi tego miasta.

Kraków, to nie tylko wcześniejsza kolebka państwa polskiego. To także jedyne z najpiękniejszych miejscowości Polski. Stanowi nie wyłącznie znakomicie rozrośnięte zwazając na stan gospodarki, lecz posiada bogatą przeszłość i bogactwo architektoniczne, jakie cieszą się dużym powodzeniem pośród podróżników ze wszystkich krajów. Kraków, to także centrum kultury naszego kraju, punkt edukacji i kształcenia się inteligencji.
włochy - koloseum
Oprawcowane przez: Luca Serazzi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powoduje, że spora część polskiego społeczeństwa uwielbia Włochy?

Tytuł owego artykułu oczywiście wcale nie oznacza, iż tylko ludzie z Polski kochają Italię. W końcu Włochy to ciągle najmodniejsza europejska destynacja wśród Amerykanów, Chińczyków czy Niemców. Co sprawia, że lubimy tak bardzo Włochy?
trener
Oprawcowane przez: Familjen Helsingborg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które egzotyczne kraje powinno się obecnie zwiedzić?

Spora część z nas dobrze wie, że turystyka jest niebywale znaczącą częścią naszego codziennego życia. Możemy dzięki niej również w atrakcyjny sposób zwiększyć swoją wiedzę, jak i poznać nowe miejsca cechujące się czymś wyjątkowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.