Zima
narty
Oprawcowane przez: fabianpimminger
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak właściwie przygotować się do wyjazdu na narty?

Rozpoczynająca się zima to czas, kiedy namiętni wielbiciele sportów zimowych rozważają wypad na narty. Góry zimą są niesamowite, a zjeżdżanie ze stoków to niebywała zabawa, trzeba tylko wiedzieć, jak się przygotować.
Domy jednorodzinne z YTONGa
Oprawcowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.

Wyjątkowa wyprawa w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest cudowne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują czubki gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zapraszają pasjonatów wycieczek górskich z kraju i całego świata przez cały rok. Zróżnicowana baza hotelowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem warto przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
góry
Oprawcowane przez: 白士 李
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wycieczki górskie – niebezpieczne zainteresowanie

Wiele osób kocha góry. Co prawda, wycieczki górskie mogą być bezpieczne, kiedy chodzimy po dobrze oznakowanych szlakach, jednak nie brakuje również śmiałków, którzy mają zamiar zdobywać strome szczyty nawet pomimo ostrzeżeń ze strony ratowników górskich. Wiele osób traktuje górskie wspinaczki, jako świetną rozrywkę, zwłaszcza w lecie. Czym jednakże różni się wyposażenie turysty górskiego w lecie od tego, które jest wymagane na zimową wycieczkę?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.